DAF İkinci El Kamyon Merkezleri

UTC-Warsaw-Used-Truck-Centers

DAF, Avrupa çapında birçok özel İkinci El Kamyon Merkezine sahiptir. Bu merkezlerde sürekli olarak çok çeşitli ikinci el araç seçenekleri sunulmaktadır. Tüm bu araçların servis geçmişi kayıt altındadır. DAF İkinci El Merkezlerindeki uzmanlar, spesifik uygulamanıza en uygun ikinci el aracı seçmede size mümkün olan en iyi tavsiyeyi verecek eğitimi almıştır. İkinci el araçlarımızın çoğu 3-5 yaş arasında olup Batı Avrupa yollarında ve iklim koşullarında kullanılmıştır.

Belçika

DAF Trucks Belgium
Luxemburgstraat 17
9140 Temse

Temas: Dirk Gheeraert
(+)32 (0) 475 23 83 80
dirk.gheeraert@daftrucks.com

Almanya

DAF Trucks Deutschland GmbH
DAF Allee 1
50226 Frechen


Temas: Detlef Leemhuis
(+)49 162 288 4445
detlef.leemhuis @daftrucks.com

Hollanda

DAF Trucks N.V.
Hugo van der Goeslaan 1
5643 TW Eindhoven

Temas: Hans de Bois
(+)31 (0)630 552 013
hans.de.bois@daftrucks.com

İspanya

DAF Vehiculos Industriales, S.A.U.
Parque Empresarial,
Edificio Francia, 1º Escalera B
28830 San Fernando de Henares
(Madrid)

Temas: Javier Riva
(+)34 607 525 018
javier.riva@daftrucks.com

Çek Cumhuriyeti

DAF Trucks Praha s.r.o.
Zděbradská 61
251 01 Jažlovice (Prag)

Temas: Libor Hrbacek
(+)420 601 307 901
libor.hrbacek@daftrucks.com

Macaristan

DAF Hungary Kft.
Vidor Utca 3
1172 Budapeşte


Temas: Peter Dalman
(+)36 30 338 2209
peter.dalman@daftrucks.com


Polonya

DAF Used Truck Center Warsaw
Aleja Katowicka 404
05-831 Młochów k. Varşova

Temas: Maciej Dmowski
(+)48 603 090 915
maciej.dmowski@paccar.com

Fransa

DAF Used Truck Center Lyon
9 Chemin Genas
69108 Saint-Priest (Lyon)

Temas: Frederic Brialy
(+)33 6 17 92 66 82
frederic.brialy@daftrucks.com

İtalya

DAF Veicoli Industriali S.p.A.
Parque Empresarial,
Via del Bosco Rinnovato 8
20090 Assago (Milan)

Temas: Giovanni Sbardella
(+)39 335 673 5385
giovanni.sbardella @daftrucks.com

Slovakya

DAF Trucks Slovakia
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava - Patrónka

Temas: Libor Hrbacek
(+)420 601 307 901
libor.hrbacek@daftrucks.com


DAF Used TruckLocator

Used TruckLocator

Çok çeşitli ikinci el kamyon seçeneklerini görüntülemek için DAF Used TruckLocator'ı ziyaret edin.

Used TruckLocator'a gidin

DAF İkinci El Kamyonlar ile iletişime geçin

DAF İkinci El Kamyonlar

DAF İkinci el kamyonlar ile ilgili her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin.

DAF İkinci El Kamyonlar ile iletişime geçin

This website uses cookies

DAF uses cookies to improve the functionality of this website and to provide you with the best service. We also use Google Analytics to anonymously analyse your visit to our website. DAF's cookies are absolutely safe, but you can always change the cookie settings in your browser at any time.